Цього разу Польща, здивувала всіх розробкою трамвая без водія | Знову нововведення в Польщі

Цього разу Польща, здивувала всіх розробкою трамвая, роботу якого контролює комп’ютер, транспортний засіб сам приймає рішення про виїзд з зупинки, регулює швидкість або виконує команди: відкриття-закриття дверей і все це без водія.

В Кракові презентували перший трамвай, він успішно робить свою роботу в тестовому режимі в нічну зміну, згідно короткого маршруту між Національним музеєм та районом Ціхи Концік (Cichy Kącik).

Розробники повідомили - «метою не буде позбавитися водіїв трамваїв». Тобто робота водія завжди буде в попиті за кордоном, як для заробітчан з України, так само для Європейців. Як показує досвід: це не перша розробка в Європі, такі трамваї без водіїв вже розроблялись, проте жодний з них не зміг бути впровадженим на постійній основі через ті чи інші причини.

«Це система, яка в майбутньому підтримуватиме роботу водія», – пояснює інженер Мацей Міхней, один із авторів розробки. Влада Польщі завжди стежить за оновленням міських траспортних засобів.

Мер міста Краків Яцек Майхровський прокоментував першу в Польщі поїздку автономного трамваю: «Краків – місто, яке постійно цікавиться інноваційними рішеннями, що впливають на підвищення безпеки та комфорту пасажирів і перевізників, а також на навколишнє середовище. Саме у Кракові було запущено перший маршрут у Польщі, який обслуговувався електричними автобусами. Саме тут відбулася перша поїздка автономного трамваю».

Для наших заробітчан в Польщі завжди є робота по ремонту трамвайних колій, допоміжних робіт при ремонті залізничної колії, ремонт і реставрація парків(бруківка, ландшафтні роботи). Агенція Праці Польща Personal Progres гарантує офіційне працевлаштування в Польщі.