Робота в Чехії на літо 2020 року, робота для студентів в Чехії на літо

Працевлаштуватись на короткій основі під час канікул 2020 і працювати до їх закінчення за кордоном в Чехії, багато студентів кожного року звертаються до роботодавців Чехії щоб підзаробити і набратись міжнародного досвіду, в кожного причини і стимули працювати відрізняються, поєднує цих всіх людей одне – вони їдуть на заробітки вперше.

Що потрібно знати поступово для відкриття чеської візи в термін 90 днів, шоб в червні або на початку липня 2020 року після закінчення навчального року студентів – можна було бути впевненим в офіційному працевлаштуванні за кордоном на короткий термін.

Вакансії роботи в Чехії

Яке з оголошень вибрати без знання чеської мови, сімейні пари або якщо їде на роботу хлопець з дівчиною бажають проживати в окремій кімнаті, для працевлаштування пропонуємо роботу на популярних автозаводах Чехії, можливе працевлаштування на склади Tesco, або робота на пекарні чи пакуванні пончиків. Для дівчат вакансії ідентичні парам.

Для хлопців на літо 2020 список для вибору робіт більший, оформлення візи на будівельні фірми(зовнішні і внутрішні роботи), склади бруківки, автозаводи, виробництво пелет, зварювання роботом, пекарня.

На рахунок оплати праці, доїзду до місця роботи, вартості оформлення документів, черги у візовому центрі і з якими проблемними ситуаціями можна стикнутись виготовляючи робочу візу в Чехії на 90 днів.

Автозаводи Plast Form, Skoda , Magna, Gestamp пропонують для працівників оплату праці 120 крон і більше;

Будівництво від 120 крон в годину без досвіду, 140 крон з досвідом роботи;

Виробництво пелет від 100 крон в годину;

Склад бруківки від 100 крон в годину;

Робота на пекарні від 110 крон в годину;

Зварювальники без досвіду 120 крон в годину, з досвідом від 160 крон в годину.

Для працевлаштування відкриваємо робочу візу на 90 днів, подача по місцю прописку в візовому центрі, згідно Консульського округу – де людина прописана. Додаткові оплати 35 євро(студенти до 26 років не оплачують консульський збір) і 350 гривень візовий збір – обов’язковий для всіх. 7-10 днів і можна вирушати в сусідню Чехію. Проїзд автобусом в Прагу зі Львова 1300 гривень в середньому, з Києва 1900 – після приїзду зустрічає україномовний координатор

Робота в Чехії на 2 роки

Для тих хто закінчує останні курси навчальних закладів і не планує працевлаштовуватись в Україні на мінімальну зарплату пропонуємо працевлаштування в Чехії на 2 роки. Основні напрямки працевлаштування це: автозаводи, робота різноробочим, трактористом, робота зварювальником. Для відкриття візи на 2 роки необхідно знати всі нюанси і витрати, скільки обійдеться грошей послуга відкриття візи в консульстві.

Окрім документів від роботодавця з Чехії, заявнику який подає на візу потрібно переклади документів на чеську мову. Подача документів по режиму працевлаштування (Україна - Чехія), черга на подачу документів забезпечується роботодавцем. Оплата консульського збору 200 євро, візовий збір 600 гривень.

Після подачі документів очікувати на візу 30 днів. Середньостатистично процес оформлення триває 90 днів і віза на 180 днів буде в паспорті, по приїзду в Чехію – візу продовжують на 2 роки.

На рахунок зарплати в Чехії в 2020 році. Чеські роботодавці завжди готові збільшувати зарплату працівникові з яким вбачають довготермінову співпрацю, тому ставка після першого місяця зростає:

оплата праці різноробочого на заводі 113 крон в годину(автозавод Webasto, житло 2000 крон в місяць від зарплати);

оплата праці тракториста від 160 крон в годину(копання траншей для прокладання труб, проживання безкоштовне) ;

оплата праці зварювальника півавтомат від 160 крон в годину(проживання безкоштовне);

оплата праці різноробочого який займається допоміжними роботами при монтажі газових труб від 130 крон в годину, проживання безкоштовне;

оплата праці будівельників без досвіду 120 крон в годину, з досвідом роботи 130-140 крон в годину і більше.

На основі ситуації з оплатою праці, багато людей шукають роботу за кордоном. Вас зацікавило працевлаштування в Чехії – надаємо консультації по телефону і на офісі.