Робота в Польщі для студентів 2019

Польща потребує все більше робочих рук. Країна зацікавлена не просто у працьовитих робітниках із України, а всіляко заохочує до працевлаштування українських студентів. З того часу, як був запущений проект Polandpraca-ua.com ( з червня 2015 року) в Польщі знайшли роботу більше 500 українських студентів.

Програма сприяє пошуку тимчасового заробітку, а також постійного місця праці для студентів, що навчаються в Польщі, а також для тих осіб, що є студентами вузів з країн Східної Європи. Координатор Personal Progres sp.z.o.o заявив, що польські роботодавці цілком ясно розуміють, що для залучення молоді на робочі місця необхідно пропонувати високі зарплати та гідні умови праці, тому компанії та фірми намагаються враховувати ці фактори.

Відтак студент, працюючи в Польщі, може заробити в місяць 3000 злотих, що приблизно дорівнює 21000 гривням. Також роботодавці намагаються прислухатися до працівників та їхніх побажань. Молодь надає перевагу працевлаштовуватися не поодинці, а їхати на заробітки з другом чи подругою або ж взагалі всією компанією, адже це, по-перше, веселіше, по-друге, психологічно легше на перших порах, коли поруч знайомі люди, по-третє, простіше освоїтися на новому місці і також відчувається підтримка близьких осіб. Тому дедалі частіше з’являються вакансії, що запрошують на роботу відразу цілі трудові колективи, а не окремого індивіда. Компанії також готові переглядати та покращувати умови праці та проживання.

Робота в Польщі для студентів 2019