Робота в Польщі | Польща змінює умови вїзду для українців

Під час карантину виїхати в Польщу просто по біометричному паспорту було не можливо. Пропускали через кордон тільки тих, хто надавав підтвердження та розповідав про ціль поїздки (запрошення на роботу, місце обсервації чи інші документи).

Але починаючи з 9 вересня 2021 року Польща змінює умови в'їзду для українців та знову надає можливість перетнути кордон просто з біометричним паспортом. Також буде можливість без перешкод потрапити до Польщі дітям власників Карти поляка, тим хто має карту тимчасового або сталого побиту, а також іноземцям, які мають право на працевлаштування в Польщі. Окрім цього відомо, що потрапити в Польщу без карантину зможуть тільки ті, хто пройшов повний курс вакцинації проти коронавірусу ( але тільки вакцинами, які визнані ЄС). Всі інші повинні пройти обсервацію (7-10 днів). Нові правила в'їзду значно полегшують перетин кордону з Польщею для туристів чи просто людей, які їдуть по бізнесу чи на роботу на не великий термін.

Нагадаємо, що по біометричному паспорті є можливість перебувати закордоном 90 днів у півріччі.

Якщо даного терміну перебування Вам не достатньо, ми пропонуємо відкрити візу на більший термін. Це може бути піврічна віза, сезонна або на рік часу перебування віза від воєводи.

Також обов'язковою умовою при перетині кордону є наявність медичного страхування для подорожуючих. Наше агентство пропонує різні види страхування (як для перетину кордону, так і для відкриття візи) з цінами від 100 гривень.

З 15 грудня 2021 року Польща посилює карантин, для вїзду в Польщу вакцини чи обсервації буде не достатньо,особи які прибувають з-за меж Шенгенської зони, будть змушені надати негативний тест на коронавірус, зроблений не раніше ніж за 24 години до перетину кордону.

Oswiadczenie o prace dla ukraincow з 2022 року будуть видавати на термін до 2 років.

Перед поїздкою радимо ще раз детально перевірити наявність всіх документів, які можуть вимагати на кордоні, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Робота в Польщі 2022

Робота в Польщі 2022