Wynajem pracowników z Ukrainy to coraz popularniejsza forma zatrudnienia przez polskich pracodawców. Tzw. leasing polega na użyczaniu pracowników przez naszą firmę na rzecz innego przedsiębiorcy. To dobre rozwiązanie, przede wszystkich wówczas gdy praca ma charakter sezonowy lub dotyczy realizacji jednorazowego projektu. Istnieje także opcja leasingu długoterminowego, współpracujący z nami podmiot ma stale rekrutowaną i podejmująca prace kadrę, a z nami rozlicza się na podstawie jednej faktury miesięcznie. Wielu branż korzysta z takiej możliwości, gdyż niesie ono za sobą duże korzyści. Na czym w praktyce polega leasing pracowników ?


Gdy zdecydujemy się na współprace z danym przedsiębiorcą podpisuje umowę o współpracę, w której określamy stawkę miesięczną za każdego pracownika oraz inne kwestie dotyczące leasingu pracowników. Następnie nasz kontrahent określa jakie wymagania, kwalifikacje mają mieć osoby wykonujące pracę w jego zakładzie. Nasza agencja w oparciu o podane informacje dokonuje rekrutacji pracowników na Ukrainie, dbamy aby były to osoby odpowiednie do danych branż, spełniały wymagania stawiane przez przedsiębiorcę. Znajdujemy pracowników spełniających oczekiwania naszych Klientów, odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie rynku.


Pracownicy są przewożeni na miejsce pracy przez nasz autobus, zapoznają się z miejscem zatrudniania. Nasza agencja zapewnia im badania lekarskie, zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, przez cały okres wynajmu monitoruje sytuacje poszczególnych pracowników. Gdy dany pracownik z danych powodów wypowie umowę o pracę, w jak najszybszym, okresie staramy się znaleźć kolejnych chętnych do pracy w danej firmie. Z naszymi kontrahentami rozliczamy się na podstawie jednej zbiorczej faktury miesięcznie, co jest niezwykłym ułatwieniem dla wzorcujących z nami firm.


Jacy są pracownicy z Ukrainy ?

Osoby z Ukrainy z dużą chęcią podejmują pracę w Polsce, można ich spotkać praktycznie w każdej branży i dziedzinie przemysłu. Cechują ich: pracowitość, sumienność, chęci do pracy, łatwość nawiązywania współpracy z polskimi pracownikami, a także koleżeńskość i wzajemna pomoc. Wyższe zarobki zachęcają ich do przyjazdu do Polski oraz wykonywania pracy na terenie naszego kraju. Przedsiębiorcy coraz odważniej i chętniej nawiązują umowy dotyczące leasingu pracowników z Ukrainy. Zdarza się coraz częściej, że do pracy w Polsce przyjeżdżają wysoko kwalifikowani pracownicy, którzy przy swoim doświadczeniu są cenieni przez rodzime firmy.


Zalety wynajmu pracowników z Ukrainy


Warto wskazać zalety, jakie daje wynajęcie pracownika z Ukrainy. Takie rozwiązanie to przede wszystkim mniej formalności i oszczędność czasu. Wszystkie formalności związane z zatrudnieniem, jakie ciążyły by na pracodawcy wypełnia agencja, a nasz kontrahent nie musi martwić się zbędnym wypełnianiem dokumentów. Kolejnym atutem jest fakt, iż pracownik, który zatrudniony jest przez agencję, może zostać zwolniony nawet po kilku dniach. Agencje pracy zapewniają bardzo krótkie okresy wypowiedzenia. Współpracujące z nami firmy nie muszą poświęcać czasu na poszukiwanie wyszkolonej kadry i wiązać się z pracownikami umowami o pracę, to my zatrudniamy tych pracowników i dokonujemy procesu ich rekrutacji. Najważniejszym plusem, jaki może przynieść wynajem pracowników z Ukrainy to niższe koszty zatrudnienia pracownika.


O czym należy pamiętać, zatrudniając pracowników z Ukrainy ?

Kiedy dana firma podejmie decyzję o leasingu pracownika z Ukrainy do pracy musi postawić przede wszystkim twarde warunki, określić jasno swoje wymagania i preferencje/ Dzięki temu agencja pracy t będzie mogła lepiej dopasować umiejętności danej osoby do wymagań klienta. To sprawi, że nasz kontrahent będzie zadowolony, a agencja pracy będzie mogła zajmować się jeszcze efektywniej leasingiem pracowników z Ukrainy.


Ile kosztuje leasing pracowników ?

Rekrutujemy mężczyzn, kobiety i pary o rożnym wykształceniu i kwalifikacjach zawodowych z terenu Ukrainy.


My zatrudniamy, ubezpieczamy, zapewniamy legalizacje pobytu, zakwaterowanie, dojazd do pracy i wstępne badanie lekarskie.


Rozliczamy się z naszym kontrahentem na podstawie jednej faktury VAT miesięcznie.


Ceny od 16 zł za godz. netto.

  • Poland: Ul. Piłsudskiego 2, 2 , 37-200 Przeworsk +48661314054
  • Ukraine: Lviv, Horodotska 197/25 +38-096-95-99-860 Viber.
  • infojobsua@gmail.com