Наша організація має 10 працівників:

  • Рекрутингове агенство з великим досвідом

    Основне правило успіху

    Всі в тому числі і директор займаються підбором персоналу, консультаціями, керівники домовляються про умови співпраці і підписують договір співпраці.

  • Міжнародні представництва

    Наші представнки в Польщі і Чехії

    Маємо координаторів на території Чехії і Польщі, які допомагають з роботою повязаною з організаційними питаннями працевлаштування.

Шукаємо до співпраці роботодавців, які готові легально працевлаштувати жителів України

Ми є агенцією праці, з великим досвідом у рекрутації і працевлаштуванні людей з України, Білорусі, Грузії, Молдови і т. д. Щодня до нас звертаються люди різних спеціальностей, маємо велику базу спеціалізованих працівників і працівників без особливих навиків для виконання різних типів робіт. Серед них багато працівників з досвідом роботи на будові, зварювальних роботах, електриків, столярів, пекарів, водіїв різних категорій, кухарів, швей і т.д. Також звертається багато людей без спеціальностей. Проводимо співбесіду з кожним кандидатом. Також маємо досвід співпраці з іншими агенція праці, тому за період нашої діяльності маємо доступ до великої кількості людей, готових приступити до праці. Шукаємо порядних і чесних працедавців для довготривалої співпраці за офіційними договорами.

Зі своєї сторони гарантуємо:
- адекватну оцінку умов працевлаштування і оплати, шоб розуміти чи готові працівники до працевлаштування на озвучених роботодавцем умовах;
- адекватно і правдиво оцінюємо терміни для рекрутації озвученої кількості працівників;
- відповідаємо за кожного наданого працівника, готові замінити працівника в найшвидші терміни при форс мажорних ситуаціях; - чесність, порядність і заточеність на результат.