Підбір персоналу від "Personal Progres"

Залучення додаткового персоналу з мінімальними затратами часу та фінансів на короткотерміновій основі, співпрацюємо з прямими роботодавцями і також агенствами по працевлаштуванню на взаємовигідних умовах. Підбір персоналу є простим, вигідним для всіх сторін та зручним разом з компанією Personal Progres. Ми 6 років надаємо рекрутинг для роботодавців Чехії, Польщі. Можемо підібрати персонал для заводів, фабрик, ресторанів, готелів, автомийок, склади, пилорами, лісові господарства, клінінгові компанї, будівельні бригади, сезонні роботи і інші тимчасові чи постійні праціники на постійній основі. Ми знаходимо для Вас праціників, які відповідають вимогам по кваліфікації, професії, знанню мови, досвіду роботи на такій посаді чи інші умови щодо пошуку кандидатів для виконання роботи. Підбір персоналу найбільш актуальний для великих компаній, яким термніново потрібний персонал:
• збільшення кількості замовлень і відкриття нового цеху на фабриці чи заводі, або відкриття нового заводу;
• існують випадки відсутності персоналу :хвороби, декретні відпустки довготермінові, тимчасова непрацездатність, імміграція і ін;
• сезонні роботи приваблюють не всіх шукачів роботи , зростання виробництва/логістичних операцій в залежності від кліматичних умов.

На ринку працевлаштування ми одна з наймасштабніших компаній з великим досвідом

  • Співпраця з агенствами Польщі і Чехії

    Співпрацюємо з Агентствам по працевлаштуванні в Польщі і Чехії, які готові платити винагороду за допомогу з підбором персоналу

    Підписуємо офіційний договір, для отримання гарантій успішної співпраці

  • Співпраця з рекрутинговими агенствами з України

    Відкриті до співпраці з рекрутинговими агентствами з України

    Агентствам які знаходяться на території України, пропонуємо мотиваційні винагороди за допомогу з рекрутингу і прпонуванню наших вакансій для своїх клієнтів.

Стаття про лізинг працівників в Польщу.