В Чехії поліцією виявлено більше 70 іноземців, які нелегально працювали в продуктовій компанії

Відсоток нелегалів на ринку праці в країнах, де серед працівників у різних сферах чимало заробітчан досить суттєвий. Правоохоронні органи різних держав боряться із особами, які намагаються обійти закон під час здійснення трудової діяльності.

Чи не найефективнішим методом виявлення нелегально працюючих осіб на підприємстві є проведення перевірки уповноваженими особами.

Саме під час візиту інспекції на одну із продуктових компаній у Чеській Республіці було виявлено понад 70 нелегально працюючих осіб, це при тому, що загалом на фірмі працювало 100 робітників.

Робота в Чехії легально

Виявили правопорушників у ході перевірки, у якій були задіяні більше 50 співробітників Поліції у справах іноземців, 40 працівників Поліції Чеської Республіки, три кінологи та службові собаки. Розпізнали нелегалів у ході перевірки документів, що стосуються працевлаштування осіб.

Сайт для пошуку роботи в Чехії – job-in-europe.com.ua

Більшість із них працювали без дозволів на здійснення трудової діяльності та медичних довідок, деякі взагалі незаконно перебували на території країни. Щодо подальшої долі нелегалів невідомо, проте очевидно вони припинили трудову діяльність і після проведення слідства були депортовані на батьківщину.