США скасували візи для поляків

Співпраця Польщі та Сполучених Штатів Америки стає дедалі тіснішою й злагодженою. Не так давно Президент США Дональд Трамп погодився відправити частину американських військових до Польщі, задля зміцнення кордонів у зв’язку із агресією Росії на території України.

Окрім цього поляки нещодавно отримали омріяний безвізовий режим із Штатами. Умови його наступні: громадяни Польщі можуть подорожувати до США без візи, якщо їхнє перебування в країні не розраховане більш ніж на 90 днів.

Продовження співпраці в цьому ж дусі та запровадження нових вигідних і сприятливих нововведень для обох держав свідчить про особливі та дружні відносини між країнами.

Можна стверджувати, що сам головнокомандувач США Дональд Трамп досить схвально відноситься до зближення й співпраці між двома державами. Закон про безвіз вже вступив в дію із 11 листопада цього року, тож поляки тепер можуть значно простіше подорожувати до Америки.

Робота в Польщі для чоловіків .

Як це стосується жителів України?

- Велика кількість наших громадян працює в цій країні, багато хто оформив Карту побуту, карту Поляка або повноцінне громадянство - всі можуть скористатись перевагами і відвідати безвізові для Польщі країни(в тому числі США).

Робота в Польщі 2020